1995-1997
У 1995-1997 роках за завданням та у співпраці з Державним комітетом ядерного регулювання України, компанія створила нормативно-правову базу, яка дозволила - вперше на пострадянському просторі - запустити в Україні процеси ліцензування діяльності персоналу АЕС та ліцензування підготовки персоналу для експлуатації ядерної установки. Пізніше в 2000 році засади та принципи ліцензування персоналу і ліцензування підготовки персоналу АЕС були закріплені в Законі України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1370-14#Text).
У 1995 році стартували перші міжнародні проекти з навчання інструкторів та із створення тренажерних систем. У рамках співпраці із зарубіжними компаніями - провідними в ядерній галузі і в сфері ядерної безпеки - BNL, GSE Systems, PNNL, Sonalysts (усі - США), EDF (Франція), Tecnatom (Іспанія), Siemens, HGW (обидві - Німеччина), British Energy (Великобританія) та іншими, компанія освоювала нові підходи і технології, які раніше не використовувалися в Україні, адаптувала їх та поширювала на АЕС. Спільні проекти дозволили компанії розвинути власну компетентність і зосередити ресурси на двох основних напрямках діяльності - інженерія навчання і створення тренажерних систем, включаючи повномасштабні тренажери.
Успішний старт співпраці дозволив вже в 1996 році створити на базі компанії систему підготовки інструкторів для АЕС України. У системі стартувала початкова підготовка і підвищення кваліфікації інструкторів, включаючи інструкторів у класі, на тренажерах та інструкторів для ремонтного персоналу. Вперше в Україні в системі підготовки інструкторів були використані методологія системного підходу до навчання (СПН) та модульний принцип організації і проведення навчання. З цього моменту компанія навчала в середньому 30 інструкторів на рік, а всього на базі компанії пройшли навчання понад 450 інструкторів для Національної системи підготовки персоналу АЕС України.